O NASBLOG

Blog wpisy
Pop Iwan dobry w każdą pogodę

 „W miarę jedzenia apetyt rośnie”. Im więcej miejsc odwiedzasz, zdobywasz więcej gór (szczytów) wzrastają oczekiwania wobec siebie i towarzyszy podróży. Tym razem okoliczność wyprawy na Ukrainę nasunęła się w sposób oczywisty. 100 letnia rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę i 80 rocznica otwarcia Obserwatorium Astronomiczno-Meteorologicznego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego na szczycie góry Pop Iwan. 

P. Durak "Świątynie wygnane" tom 1 i 2

Dostępność: unikat
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 290,00 zł 290.00
ilość szt.

Opis

Świątynie wygnane. Niszczejące cerkwie greckokatolickie w Polsce, Tom 1

Pierwszy i jedyny album fotograficzno-dokumentacyjny ukazujący wnętrza wszystkich odnalezionych "opuszczonych" cerkwi greckokatolickich na terenie Polski. Praca nad zebraniem, a następnie przygotowaniem materiałów trwała siedem lat - to przejechanych kilkanaście tysięcy kilometrów śladami niszczejących cerkwi i wykonane setki zdjęć, by zarejestrować zmieniający się stan obiektów oraz oddać szczególną atmosferę "świątyń wygnanych".Tom I prezentuje cerkwie znajdujące się w miejscowościach od A do M. Świątynie wygnane.

Niszczejące cerkwie greckokatolickie w Polsce, Tom 2

Albumu artystyczno-dokumentacyjny, cześć druga obejmująca miejscowości od litery N do Ż. Dwa tomy prezentują wszystkie odnalezione "wygnane" cerkwie greckokatolickie na terenie Polski.

 

Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza RuthenicArt
Autor Piotr Durak
Liczba stron Tom 1: 242/ Tom 2: 232
Oprawa Twarda
   

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl